instagram hesap aç

Sosyal medyanın ayrılmaz bir parçası haline gelen instagram, ilk etapta 2010 senesinde fotoğraf filtreleme uygulaması olarak IOS platformunda iPhone için tasarlanmış ve kısa zamanda geniş kitlelere ulaşan bir sosyal ağ olarak diğer aygıtlarda da kullanılmaya başlanmıştır. İnstagram hesabı açabilmek için telefonun markası ya da işletim sistemi buna olanak tanımalı. Gerekli alt yapıya sahip olduktan sonra üye olup kendi adınıza hesap açarak aktif hale gelebilirsiniz. Bunun için internet paketine sahip olmanız ya da herhangi bir yerden internet ağı yakalamanız gerekmektedir. instagram indirdikten sonra ister uygulama içinden fotoğrafınızı çekerek paylaşabilir ister galeri sayfanızdan istediğiniz bir fotoğrafı paylaşabilirsiniz.

instagram hesap aç

instagram hesap aç

Paylaştığınız fotoğrafların altına başlık koyabilir, gerekli buluyorsanız açıklamalar yapabilirsiniz. Ne anlatmak istiyorsanız onu anlatın. Çünkü instagram bütün kullanıcılarına olduğu gibi size de özgürce hareket edebilme ortamı sağlamaktadır. Bu şekilde aktif kullanıcılardan birden fazlası oldukça popüler hale geldi. Çiçeği burnunda bir kullanıcı olarak nasıl beğeni toplanılır diye mi merak ediyorsunuz? Öncelikle şunu belirtmeliyim. Kimse hesabını açtığı gün binlerce beğeni toplamaz. Buna zaten olanak yoktur. İlk adım olarak instagram kaydolduktan sonra fotoğraf paylaşarak daha çok insanın görmesini sağlıyor kimi takipçiler bu paylaşımı beğeniyor kimisi pasif kalıyor kimileri de yorum yapıyor.  Hangi paylaşımlar daha çok kişiye ulaşır ve daha çok beğeni alırsa onlar popüler hale geliyor.

Biraz öncede bahsettiğimiz gibi bunları yapmanın birinci şartı instagram indirmek. İnstagramı indirerek aktif kullanıcı olabilir, bu uygulamada henüz hesap açmamış arkadaşlarınızı da instagram kaydolması için yönlendirebilirsiniz. Sizinde fikirlerinizi, fotoğraflarınızı paylaşmak istediğiniz bir uygulamaya mı ihtiyacınız var? Siz de binlerce beğeni toplayıp geniş kitlelere mi hitap etmek istiyorsunuz? İşte her geçen gün dünya çapında gelişen instagram size bu imkanı tanıyan en iyi sosyal medya ağı.  Instagram indirerek bu başarıyı siz de elde edebilirsiniz. Parlak fikirlerinizi neden kendinizde saklayasınız ki. Instagram  kaydol,  sende hayallerini gerçekleştir. Sende insanların görmesini istediğin fotoğraflarını paylaş. Yorum yap, eleştir, beğen. Neden senin de bir instagram hesabın olmasın.