Instagram Kaydol

Dünyanın en önemli beğeni, takip, görüntü ve video paylaşımı yapılabilen sosyal paylaşım mecralarından birisi olan instagram, bugüne kadar getirdiği yeniliklerle milyonlarca kullanıcısını memnun etmiş görünüyor. Bu uygulamaya ücretsiz kayıt olarak instagram indir seçeneği ile pek çok video ve fotoğraf indirmeniz mümkündür.

instagram kaydol

instagram kaydol

Instagram’a Nasıl Kayıt Olunur?

Instagram kaydol seçeneğinden kayıt işlemlerinizi yapmak için e posta veya cep telefonu numaranızı, adınızı, soyadınızı yazdıktan sonra bir şifre oluşturup kayıt işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz mobil uygulamayı ücretsiz cep telefonunuza indirerek buradan kayıt olabiliyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra kayıt seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Buradan e posta adresinizi girdikten sonra ileri seçeneğini tuşluyorsunuz.

Daha sonra üstte e posta adresimiz hazır yazılı şekilde geleceğinden şifre ve kullanıcı adı belirledikten sonra e posta adresinizi doğrulamanızı isteyecektir. Buradan evet seçeneğini bastıktan sonra isterseniz ad ve soyad ile telefon numaranızı yazabiliyorsunuz. Son olarak gelen uyarıları geçtikten sonra kayıt işleminiz tamamlanmış oluyor. Artık dilediğiniz gibi fotoğraf paylaşabilir, video indirebilir ve ilginç paylaşımlarla takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.