Instagram resim ve video düzenleme

Instagram,resim ve videolarınızı yayınlayarak anılarınızı ölümsüzleştirirken tanıdığınız,tanımadığınız diğer sosyal ağlardaki kişilerle paylaşımda bulunmanıza olanak sağlayan çok güzel bir uygulama. Instagram resim ve video düzenleme ile ilgili bu yazımızda size kısaca resim ve videolarınızı düzenlemeyle ilgili bilgiler vermek isteriz.

Video düzenleme;

Videonuzu çektikten sonra İleri yazısına dokunarak açılan bölümde karşınıza çıkan filtrelere dokunarak,size hitap eden görünümü seçebilrsiniz.Ekranınızda parmağınızı sola kaydırarak diğer filtreleride hızlıca görebilrisiniz.Beğendiğiniz filtreyi seçip,İleri ikonuna dokunduğunuzda paylaşım ekranına yönlendirilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme;

Fotoğrafı kırpmak için,çerçeve içinde kalmasını istediğimiz kısım üzerinde parmaklarımızı basılı tutuyoruz ve haraket ettiriyoruz.Fotoğrafı çerçevelemeye yardımcı olması açısından ızgarayı kullanıyoruz.Ve Kırp seçeneğine dokunuyoruz.

Fotoğrafınıza efekt ve filtre uygulamak için,efekt ve filtre tepsisinden istediğiniz efekti-filtreyi seçin.Tepsiyi sola kaydırarak diğer efekt ve filtreleri de görebilirsiniz.

instagram indir resim ve video düzenleme

instagram indir resim ve video düzenleme