appel iphone ios instagram indir

2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından geliştirilen instagram uygulaması IOS kullanıcıları tarafından indirilebilmekteydi. Iphone ve ipad kullanıcıları halen instagram indir ios olarak arama motorundan uygulamayı kolaylıkla indirebilmektedirler. Bu uygulamanın kısa sürede herkes tarafından kullanılmaya başlanmasının nedenleri arasında kaliteli filtreye sahip olması ve instagramda paylaştığınız fotoğraflarınızı aynı zamanda diğer sosyal ağlarda da paylaşılabiliyor olması gelmektedir.

instagram indir ios

instagram indir ios

Günümüzde instagramı aktif olarak kullanan kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Fotoğraf paylaşım uygulaması daha sonra güncellenerek Android telefonlara da indirilme özelliğini kazandı. Böylece daha fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran uygulama her gün popülerliğini arttırıyor. Kullanıcılara cazip gelen özellikler arasında çekilen fotoğrafların kolay bir şekilde filtrelenmesi ve resimlere uygulanabilen efektler sayesinde resimlere profesyonel görünüm kazandırabilmesi bulunuyor. Henüz uygulamayı kullananlar arasında değilseniz instagram indirmek oldukça kolaydır.

Instagram uygulamasını kullanabilmeniz için ios destekleyen cihazlara ya da Andoid cihazlardan birine sahip olmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak indirdiğiniz uygulama için instagram kaydol butonunu tıklamanız yeterli oluyor. İsim ve soyadınızla açtığınız instagram hesabınız sayesinde sizler de arkadaşlarınızı paylaştıkları resimler aracılığıyla takip edebilirsiniz. Uygulamada açtığınız hesabınız sonrasında instagram giriş alanına kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmanızın ardından uygulamayı kullanmaya hazır hale geliyorsunuz.

instagram indir ios

instagram indir ios

Uygulama yalnızca fotoğraf paylaşımı değil belirli bir saniyeyle kısıtlı olarak video paylaşımı yapmanıza da olanak vermektedir. Ünlülerin instagram hesaplarını da bulabilir, takip etme şansı yakalayabilirsiniz.