Instagram Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşan instagram kişilerin fotoğraflarını paylaşarak görmesini istediği insanlara ulaşmasını sağlayan bir platformdur. Kullanımı oldukça pratik ve kolay olan instagram her geçen gün çığ gibi büyümektedir. Hesabı olmayan kişiler ise instagram indir butonuna tıklayarak cep telefonlarında rahatlıkla kullanabilmektedirler. Peki, insanlar instagram kaydolmak için neler yapmalı? İnstagram kullanmak güvenli mi? Cep telefonuna indirmek kolay mı? İçeriği anlaşılabilir mi? Gibi sorulara çok basit cevaplar vererek makalemizde kısaca değineceğiz. Öncelikle şunu belirtmekte yarar var. Eğer sizde bir instagram kullanıcısı olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken instagram indir ile uygulamayı indirmek ve kullanmaya başlamak. Kullanımı da oldukça kolay olan uygulamanın içeriği de oldukça anlaşılır. Okuma yazma bilen bir kişinin instragramı nasıl kullanması gerektiğini anlamaması için hiçbir sebep bulunmamaktadır.

instagram gizlilik

instagram gizlilik

Gelelim instagram güvenli mi sorusuna. Telefonunuza indirdiğiniz instagram öncelikle açık görüntü olarak kayda geçmektedir. Eğer siz başkalarının, onaylamadığınız kişilerin sizin profilinizi görmenizi istemiyorsanız ayarlar kısmından bunu hemencecik halledebilirsiniz. Bu sayede profiliniz ve fotoğraflarınız gizliliğini korurken sizin de içiniz rahat eder. Peki, instagram kaydol seçeneğinden sonra instagram kullanıcısı olmak ne kadar sürenizi alır. Yapanlar ve sürekli olarak bu uygulamanın kullanıcıları bilir. instagram indir seçeneğinden sonra uygulamanın telefona indirilmesi beş dakikanızı bile almaz. Daha sonra takip etmek istediğiniz kişilerin profillerini, ünlülerin profillerini istediğiniz gibi takip edebilir, istediğiniz fotoğrafları rahatça paylaşabilir ve aktif kullanıcı olabilirsiniz. Hangi alana ilgi duyuyorsanız onunla ilgili birçok sayfada aradıklarınızı bulabilir, sizlerde deneyimlerinizi ulaşmasını istediğiniz instagram kullanıcılarına pratik bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm bunlardan anlaşılacağı üzere instagram uygulamasını indirmek, kullanmak gayet kolay ve anlaşılır. Gayet geniş bir yelpazeye sahip olan bu uygulama, içeriğinde çok zengin bilgi ve fikirleri de barındırmaktadır. Hangi konuyla ilgili fikir almak istiyorsanız, ilgili sayfada aradığınızdan çok daha fazlasını bulabilme imkanına sahip olursunuz. İnstagramın milyonlarca kullanıcısı gibi sizde bu konudaki tecrübenizi instagram kaydolarak arttırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı doğru bir şekilde telefonunuza indirerek uygulamayı başlatmak